عنوان خبر: هجمه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی بسیار شدید است
(شاخه: سیاست)
دوشنبه 17 دي 1397 - 19:58:53

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: امروز هجمه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی بسیار شدید است، از طرفی کشور در تحریم‌های سخت اقتصادی قرار دارد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی اظهار داشت: دیدار با یاران امام راحل و تقدیم تندیسی به این مناسبت از سیاست‌های اخیر معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه در آستانه سالگرد چهل‌سالگی انقلاب اسلامی است.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی شدیدترین و بی‌رحمانه‌ترین توطئه‌ها و فشارها علیه انقلاب اسلامی به کار گرفته‌شده است، آمریکا تمام توطئه‌هایی که برای کشورهای دیگر به کار گرفته بود برای انقلاب اسلامی یکجا به کار بسته است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران عنوان کرد: برای القای عملیات روانی و جنگ نرم براندازی شوروی سابق، آمریکا صرفاً یک شبکه رادیویی به اسم رادیو آزادی را به‌کار گرفته بود اما در حال حاضر  برای براندازی و تخریب انقلاب اسلامی 275 شبکه رادیویی و تلویزیونی فعالیت می‌کند.

وی اضافه کرد: تفرقه‌افکنی بین شیعه و اهل سنت، ترویج سبک زندگی غربی، پخش شایعات سیاسی و تضعیف اعتقادات مردم از مهم‌ترین واصلی‌ترین رسالت‌های این 275 شبکه معاند ماهواره‌ای و اینترنتی است.

سردار نقدی گفت: امروز هجمه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی بسیار شدید است، از طرفی کشور در تحریم‌های سخت اقتصادی قرار دارد و از طرف دیگر نیز جنگ تمام‌عیار روانی و رسانه‌ای در سطح بین‌الملل علیه انقلاب اسلامی به کار گرفته‌شده است.

منبع:تسنیم
پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-49489.html )