عنوان خبر: بخشی از دریافتی‌های ویزای اربعین به جیب سفیر عراق رفت
(شاخه: سیاست)
يكشنبه 19 آذر 1396 - 15:11:27

‏مجتبی ذوالنوری نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از پول‌هایی که برای ویزای اربعین از مردم دریافت شد، به جیب سفیر عراق رفته است. از آنجایی که این اقدام از مصادیق فساد است، در حال پیگیری هستیم تا با سفیر عراق در ايران ، برخورد جدی صورت گیرد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،مجتبی ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس مبنی بر ضرورت تغییر سفیر عراق در کشورمان گفت: این درخواست به دلیل آن مطرح شده که بخشی از پول‌هایی که برای ویزای اربعین از مردم دریافت شد، به جیب سفیر عراق رفته است.

وی با تاکید بر اینکه ما این مسئله را فساد اداری تلقی می‌کنیم، ادامه داد: از سوی دیگر این اقدام جفا در حق مردم ایران و عراق است چراکه قرار نیست اشخاص در این مسائل ذی‌نفع باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان کرد: از آنجایی که این اقدام از مصادیق فساد است، در حال پیگیری هستیم تا با سفیر عراق در کشورمان، برخورد جدی صورت گیرد.

گفتنی است، اخیرا احد آزادی‌خواه، رئیس فراکسیون حج و زیارت از درخواست این فراکسیون از وزارت خارجه برای رایزنی جهت تغییر سفیر عراق به‌ دلیل عملکرد این سفارتخانه در صدور ویزای اربعین خبر داده است.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-46206.html )