عنوان خبر: کشف 19 ميليارد ريال کالای قاچاق در قم
(شاخه: اقتصاد)
دوشنبه 20 شهريور 1396 - 17:20:42

جانشين فرماندهي انتظامي استان قم از کشف سه محموله قاچاق کالا به ارزش 19 ميليارد ريال در قم خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،سرهنگ"صياد درويشي"در گفت و گو با خبرنگار ما،‌ اظهارداشت:در راستاي اجراي فرامين فرمانده معظم کل قوا در ارتباط با برخورد جدي با مفسدان اقتصادي و قاچاقچيان کالا قرارگاهي بدين منظور در استان قم در بخش هاي اطلاعاتي، عملياتي و راهور تشکيل شد.

وي افزود: در اين رابطه مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پليس آگاهي استان قم با اجراي طرحي در يکي از محورهاي مواصلاتي سه دستگاه خودرو تريلي حامل کالاي قاچاق را که از استان هاي جنوبي به مقصد تهران در حرکت بودند، متوقف کردند.

سرهنگ درويشي با اعلام اينکه پس از توقيف اولين خودرو با محموله اسکيت و اسکوتر قاچاق، راننده و سرنشين خودرو دستگير شدند ارزش بار قاچاق را بيش از پنج ميليارد ريال بيان کرد.

جانشين فرماندهي انتظامي استان قم گفت: خودرو دوم حامل 308 کارتن لوازم التحرير به وزن 10 تن و ارزش هفت ميليارد ريال بود که توقيف و دو نفر در اين رابطه دستگير شدند.

سرهنگ درويشي افزود: خودرو سوم نيز حامل بيش از هزار کارتن 6 تايي ست ظروف آشپزخانه بود که با توقيف و دستگيري سه نفر در اين رابطه کارشناسان ارزش محموله را بيش از هفت ميليارد ريال برآورد کردند.

جانشين فرماندهي انتظامي استان قم با اشاره به چندين کشفيات کالاي قاچاق در هفته گذشته ارزش مجموع کشفيات اخير مکشوفه را بيش از 20 ميليارد ريال عنوان کرد.


پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-45378.html )