عنوان خبر: برترین داوران ملی و استانی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن را قضاوت می‌کنند
(شاخه: فرهنگ و هنر)
چهارشنبه 10 شهريور 1395 - 18:08:17

آقایان شاه میوه، محمد عباسی، اخوان، ستوده‌نیا در قرائت و نصراللهی، دهدشتی، شعاعی و کسمایی در بخش حفظ به داوری می‌پردازند و از بهترین داوران ملی و استانی برای قضاوت این مسابقات استفاده شده است.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،سیدمحمد صالح‌نژاد، دبیر اجرایی مسابقات قرآن استان قم گفت: مقدمات برگزاری مرحله استانی سی و نهمین دوره مسابقات قرآن اوقاف به خوبی فراهم شده و همه مسئولان تلاش خود را برای برگزاری مسابقات باشکوه انجام داده‌اند.

وی افزود: امسال ستاد استانی برای این مسابقات تشکیل شد و ۲۵ نهاد از جمله استانداری قم با ما همکاری دارند و با بهره‌مندی از بهترین داوران بنا داریم مسابقات خوب و قابل قبولی را برگزار کنیم.

صالح‌نژاد گفت: مراسم افتتاحیه این مسابقات روز هشتم شهریور ماه با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم برگزار شد و آغاز رسمی مسابقات از فردا دهم شهریور ماه خواهد بود و تا ۱۲ ادامه دارد و مراسم اختتامیه نیز شنبه ۱۳ شهریور برگزار می‌شود.

دبیر مسابقات بیان کرد: در نوبت صبح فردا مسابقات حفظ ۵ و ده جزء برگزار و در نوبت عصر نیز مسابقات حفظ کل و ۲۰ جزء برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: مسابقات ترتیل و تحقیق نیز روز پنجشنبه ۱۱ شهریور در دو نوبت صبح و عصر به ترتیب برگزار می‌شود و روز جمعه ۱۲ نیز به مسابقات اذان و دعاخوانی اختصاص دارد.

صالح‌نژاد عنوان کرد: آقایان شاه میوه، محمد عباسی، اخوان، ستوده‌نیا در قرائت و نصراللهی، دهدشتی، شعاعی و کسمایی در بخش حفظ به داوری می‌پردازند و از بهترین داوران ملی و استانی برای قضاوت این مسابقات استفاده شده تا بحث اعتراضات گاه و بی گاهی که به داوری می‌شود منتفی شود.

وی با بیان اینکه استاد شهیدی به علت کسالت، ریاست هیئت داوران را برعهده دارد و قضاوتی نخواهد داشت گفت: داوران استانی که به قضاوت می‌پردازند جزء بهترین داوران استانی هستند.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-41271.html )