عنوان خبر: حرکات مذبوحانه سقوط رژیم آل خلیفه را سرعت می بخشد
(شاخه: سیاست)
چهارشنبه 2 تير 1395 - 18:10:28

بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم در محکومیت رژیم آل خلیفه به جهت سلب تابعیت از آیت الله شیخ عیسی قاسم بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،متن کامل این بیانیه به این شرح است:
بار دیگر حکومت غاصب پادشاهی بحرین اوج ضدیت خود با اعتقادات و مبانی دینی مردم مسلمان بحرین را به نمایش گذاشت  و با سلب تابعیت از آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر خستگی ناپذیر شیعیان بحرین، اقدامات خشونت آمیز و سرکوبگرانه خود علیه مردم مظلوم بحرین را تشدید کرد.
حکومت جائر و غیر قانونی حاکم بر بحرین به جای اینکه به درخواست مشروع و قانونی اکثریت مردم خود توجه کند و با آنها برای رسیدن به آرامش و ثبات سیاسی به گفتگو بنشیند، به پشتوانه حمایتهای آشکار و پنهان حکام مرتجع منطقه و اربابان صهیونیست آنها با تشدید اقدامات امنیتی علیه رهبران دینی و ملی و هتک حرمت و تخریب مساجد و حسینیه ها و سلب تابعبت از بیش از 300 نفر از آزادیخواهان بحرین و راه اندازی جنگ تمام عیار علیه مردم شیعه و تحت ستم بحرین در صدد خاموش کردن فریادهای حق طلبانه ی مردم مظلوم بحرین و جلوگیری از رسیدن آنها به خواسته مشروعشان است .
سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشری جهان و اقدامات بسیار کم رمق آنها در مقابل جنایتهای قرون وسطایی آل سعود و آل خلیفه در کنار حمایتهای بی پرده آنها از تروریستهای بین المللی که امنیت و آسایش مردم مظلوم سوریه و عراق را سلب نموده اند ، گواه صادق دیگری بر ماهیت ظالمانه و ضد حقوق بشری نظم نوین جهانی که آمریکا و صهیونیسم بین الملل داعیه داران آن هستند،می باشد.
بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم ضمن محکومیت جنایت اخیر آل خلیفه در سلب تابعیت از عالم فرزانه حضرت آیت الله شیخ عیسی قاسم و دعوت از علماء و اندیشمندان جهان اسلام جهت اتخاذ موضعی صریح و قاطع در قبال اقدامات هتاکانه رژیم دست نشانده آل خلیفه ، به غاصبان حاکم بر بحرین هشدار می دهد که چنین حرکات مذبوحانه نه تنها استمرار این حکومت ننگین و ظالم را تضمین نمی کند؛ بلکه طوفان خشم آزادیخواهان بحرین را شعله ورتر کرده و سقوط رژیم رو به اضمحلال آل خلیفه را سرعت خواهد بخشید . وما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-40314.html )