عنوان خبر: استاندار قم از مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم تقدیرکرد
(شاخه: فرهنگ و هنر)
دوشنبه 3 خرداد 1395 - 15:59:54

استاندارقم به جهت توانمندی ،تلاش و جدیت روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در برپایی نمایشگاه مجازی هفته دولت با اهدا لوح سپاس از مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر کرد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،در آئین بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی که توسط استانداری در سالن همایش های دهکده سلامت استان برگذار شد، با اهداء لوح سپاس از، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم تجلیل شد.
در این لوح خطاب به جلال الدین اسدی درخشنده آمده است: انتخاب روز 27 اردیبهشت به نام روز ارتباطات و روابط عمومی از یک منظر بیانگر نقش و اهمیت مقوله مهم و حیاتی ارتباط و تعامل در زندگی انسان ها و از منظر دیگر فرصت مناسبی برای نقد منصفانه مسایل، مشکلات و چالش ها و بازشناسی مسئولیت ها و راهبردهای اساسی در این حرفه و نیز تجلیل شایسته از تلاش گران عرصه خطیر اطلاع رسانی است.
فرصت را مغتنم دانسته ضمن تبریک این روز، از همکاری  و اهتمام جدی جنابعالی نسبت به برپایی نمایشگاه مجازی استان در هفته دولت سال 1394 تشکر و قدر دانی نموده، توفیق و سربلندی روزافزون شما را در پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید، از درگاه ایزد منان مسالت دارم.
لازم به یادآوری است روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم با مستندسازی پروژه های آبرسانی و اطلاع رسانی، گام‌های بلندی در آگاهی بخشی مردم شریف در خصوص خدمات نظام در بخش آب و فاضلاب روستایی برداشته است.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-39816.html )