عنوان خبر: تجدید میثاق بسیجیان گردان های امام حسین(ع) و تیپ 83 امام صادق(ع) با فرماندهی معظم کل قوا
(شاخه: سیاست)
شنبه 1 خرداد 1395 - 17:57:05

همایش تجدید میثاق بسیجیان گردان های امام حسین(ع) و تخصصی تیپ 83 امام صادق(ع) با فرماندهی معظم کل قوا با عنوان << حوزه باید انقلابی بماند>> با حضور بیش از 1200 نفر از طلاب و روحانیون بسیجی در تیپ 83 امام صادق(ع) برگزار گردید.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،در این مراسم سردار غیب پرور فرمانده قرارگاه گردان های امام حسین سپاه پس از سان دیدن از نیروهای شرکت کننده در ابتدای سخنرانی خود جمله معروف مرحوم آیت الله العظمی بهاءالدینی درباره شکل گیری تیپ 83 امام صادق(ع) که ایشان فرموده بودند "این تیپ از عنایات امام زمان (عج) است ، تیپ حاصل اشک اولیای خداست" را مورد توجه قرار داد و افزود: این سخن خیلی جمله عجیبی است و اینگونه تاییدات بلند و پرمعنا مسئولیت ما را بیشتر میکند.
فرمانده قرارگاه گردان های امام حسین سپاه کشور با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری درباره لزوم انقلابی ماندن حوزه علمیه اظهار داشت: حوزه علیمه و طلاب بسیجی در زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس همیشه در صحنه حاضر بودند و الان هم با توجه به وجو دشمنی های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی، حوزه علمیه باید در صحنه های مختلف حاضر بوده و راه نفوذ دشمن را بگیرد.
سردار غیب پرور با توجه به برنامه ریزی دشمن درباره نفوذ گفت: دیدار فرزند ناخلف یکی از مسئولان کشور با فرقه ضاله بهائیت دلیلی بر تحقق نفوذ در بخشی از بدنه نظام می باشد.
وی بیان داشت: دشمنی ای که بیش از سه دهه آغاز شده تمام نشده و زمانی آمریکا دست از سرمان بر می دارد که ما از انقلاب،نظام،،اسلام و مکتب خودمان دست برداریم.
فرمانده قرارگاه گردان های امام حسین سپاه کشور در پایان سخنان خود، بیان داشت: دشمن برنامه ریزی کرد تا با ایجاد گروه داعش بین  ملت های مسلمان تفرقه بیندازد ولی با عنایت خداوند متعال همین موضوع زمینه ای برای ایجاد وحدت بین ملت های مختلف و تشکیل جبهه واحد مدافعین اسلام از ملیت های مختلف مسلمان در سوریه و عراق گردید.
در ابتدای مراسم فرمانده تیپ 83 امام صادق(ع) ضمن تشریح چگونگی سازماندهی و فعالیت های گردان های امام حسین(ع) و تخصصی تیپ 83 به بیان توانمندی های طلاب بسیجی پرداخت و اظهار داشت: طلاب بسیجی آماده اند با تمام وجود برای دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان های حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در میدان باشند و هر کجا اشاره ای از جانب رهبری باشد آن ها به سر می دوند.
حجت الاسلام طیبی فر با اشاره به ظرفیت بالای گردان های تیپ 83 امام صادق(ع) بیان داشت: در صورت حمایت و پشتیبانی،توانمندی ویژه ای که در این مجموعه وجود دارد ، می تواند روحانیون تمام سپاه های استانی کشور را تامین کند.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-39798.html )