عنوان خبر: قرارگاه امام علي(ع) عهده دار تامين امنيت انتخابات در قم
(شاخه: سیاست)
شنبه 1 اسفند 1394 - 16:38:09

فرمانده انتظامي استان گفت: پليس قم با حداکثر ظرفيت خود امنيت انتخابات هفتم اسفند ماه راه تامين مي کند.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،سردار"کاظم مجتبايي"با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در هفتم اسفند ماه امسال، از راه اندازي قرارگاه امام علي(ع)جهت تامين امنيت همه جانبه انتخابات خبر داد.
وي با بيان اينکه پليس قم با حداکثر ظرفيت خود تامين امنيت انتخابات را بر عهده دارد، گفت: پليس با بهره گيري از تمامي ظرفيت خود در بخش هاي اطلاعاتي، انتظامي و حفاظتي وارد خواهد شد.
سردار مجتبايي با اشاره به اهميت انتخابات کشور پيش رو تصريح کرد:پليس در انتخابات کاملاً فراجناحي عمل خواهد کرد و طبق قانون به وظيفه خود عمل کرده و سعي مي کند با رفتارش هر گونه شائبه سياسي را کنار بزند.
فرمانده انتظامي استان قم گفت:قرارگاه امام علي(ع)هفته اي دو نوبت تشکيل جلسه داده و مسائل مربوط به انتخابات را بررسي مي کند.
وي با بيان اينکه تمام راي دهندگان و نامزدهاي انتخاباتي براي ما محترم هستند، تاکيد کرد:سعي بر اين است فضاي امن و آرامي را براي تبليغات نامزدهاي انتخابات چه در حوزه مجلس خبرگان و چه در حوزه مجلس شوراي اسلامي فراهم کنيم.
سردار مجتبايي افزود:ارتباط تعريف شده و معنا داري بين پليس و ساير دستگاه هاي امنيتي وجود دارد و سعي خواهد شد که با هم افزايي و هماهنگي بين نهادهاي امنيتي بهتر از گذشته عمل کرده و اميدوار هستيم انتخاباتي سالم، پرشور و با حضور حداکثري مردم را در کل کشور از جمله استان قم شاهد باشيم.
فرمانده انتظامي استان قم تصريح کرد:قرارگاه امام علي(ع)بعد از انتخابات نيز استمرار داشته و با عضويت معاونان صدا، سيما و اخبار و اطلاعات صدا و سيماي مرکز قم و تعدادي از مسئولان رسانه اي استان با محوريت موضوع نظم اجتماعي پيرامون ايام فاطميه، چهارشنبه آخر سال و نوروز95نيز فعاليت خواهد کرد.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-38179.html )