عنوان خبر: مسئولان مراقب سوءاستفاده از امکانات دولتی در انتخابات باشند
(شاخه: سیاست)
سه شنبه 6 بهمن 1394 - 23:46:03

استاندار قم گفت: مسئولان باید مراقب حرکت‌های غیر قانونی از جمله سوءاستفاده از امکانات و جایگاه‌های دولتی برای اهداف انتخاباتی باشند تا به آنها اتهام زده نشود.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،سید مهدی صادقی امشب در جلسه شورای مدیریت بحران استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت بحران استان باید با برنامه‌ریزی داشته‌های خود را تقویت کند تا بتوان به آمادگی مناسبی در حوزه مدیریت بحران رسید.

وی فرا رسیدن ایام دهه فجر را تبریک گفت و افزود: انتخابات سال جاری اهمیت بسیاری دارد و مسئولان استانی باید به توسعه مشارکت مردم در انتخابات تاکید داشته باشند تا این انتخابات با دقت و هوشیاری به شیوه مناسبی برگزار شود.

استاندار قم تاکید کرد: مسئولان باید مراقب حرکت‌های غیرقانونی از جمله سوءاستفاده از امکانات و جایگاه‌های دولتی برای اهداف انتخاباتی باشند.

همچنین مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم در ادامه این جلسه طی سخنانی با اشاره به برگزاری 16 مانور تخصصی و عمومی در سال جاری تصریح کرد: رزمایش پنجم دی‌ماه برترین این رزمایش‌ها بوده است، بر اساس مستندات دستگاه‌های استان آمادگی مناسبی برای کنترل بحران و کاهش خسارت حوادث دارند اما امکانات آنها برای خدمات‌رسانی به شهرهای مجاور از جمله تهران مناسب نیست.

محسن اروجی با اشاره ایجاد کارگروه صدا و سیما در ستاد مدیریت بحران استان قم ادامه داد: از ظرفیت‌های این کارگروه به شیوه مطلوبی در راستای گسترش آموزش‌های مردمی استفاده شده است.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-37660.html )