عنوان خبر: رئيس جدید پليس آگاهي استان قم معرفی شد
(شاخه: سیاست)
سه شنبه 5 آبان 1394 - 16:49:45

صبح امروز مراسم معارفه رئيس جديد پليس آگاهي استان قم برگزار و سرهنگ"کرمي"به اين سمت منصوب شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،با حضور سردار مجتبايي مراسم معارفه رئيس پليس آگاهي استان قم در ستاد فرماندهي انتظامي استان قم برگزار و سرهنگ"کرمي"به اين سمت نائل شد.
فرمانده انتظامي استان قم در سخناني با بيان اينکه پليس آگاهي در تامين امنيت و آرامش جامعه نقش مهم و کليدي دارد،گفت:پليس و دستگاه هاي فرهنگي و اجتماعي بايد تلاش کنند تا مردم قوانين را به خوبي بشناسند و به آن عمل کنند تا شاهد نظم اجتماعي هرچه بيشتري در جامعه باشيم.
سردار مجتبايي با اشاره به اينکه فرماندهي انتظامي استان قم در تلاش است تا جامعه را به سمت قانون پذيري و رعايت هرچه بيشتر قانون هدايت کند، افزود:پليس استان اقدامات خوبي در اين زمينه انجام داده و آمارها بيانگر اين مهم است.
سرهنگ کرمي نيز در سخناني به برنامه هاي بلند مدت،ميان مدت و کوتاه مدت خود در آينده نزديک اشاره و بر ضرورت کشف علمي به جاي کشف سنتي، مشارکت مردم در پيشگيري از وقوع سرقت، تلاش در جهت کاهش فاصله کشف نسبت به مدت زمان وقوع، کيفي سازي طرح ها و عمليات ها، رعايت حقوق شهروندي و تکريم ارباب رجوع، ايجاد انگيزه و ارتقاء روحيه و همچنين تربيت مديران کارآمد تاکيد کرد.
شايان ذکر است، سرهنگ"مهدي قدمي"رئيس پليس اسبق آگاهي استان قم به سمت رئيس پليس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران منصوب شد.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-36183.html )