عنوان خبر: مسئولين بايد دين خود را به قم ادا كنند
(شاخه: سیاست)
يكشنبه 7 تير 1394 - 16:16:38

حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني در ديدار سرپرست استانداري قم با بيان اينكه مسئوليت ها گذرا هستند اظهار كرد: مسئولين بايد حداكثر استفاده را از فرصت ها براي خدمت به مردم و كسب رضاي الهي داشته باشند.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،فريدون همتي سرپرست جديد استانداري قم پيش از ظهر امروز با حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني ديدار كرد.

آيت الله العظمي صافي گلپايگاني در اين ديدار طي سخناني با تاكيد بر ضرورت تلاش براي كسب رضاي خداوند و توجه به معنويات در امور اظهار كرد: هر كسي در هر سمتي بايد بر انجام وظايف و تكاليف خود مراقبت داشته باشد.

وي با بيان اينكه فرصت هاي خدمت به مردم براي افراد زودگذر هستند افزود: مسئوليت ها امتحان الهي هستند و بايد تلاش كرد تا از اين آزمون سربلند بيرون بياييم.
معظم له با اشاره به مشكلات مردم در زمينه هاي مختلف تصريح كرد: مسئولين بايد از هر موقعيتي براي خدمت به مردم و گره گشايي از مشكلات آنها خصوصا اقشار فقير جامعه استفاده كنند.

آيت الله العظمي صافي گلپايگاني همچنين وجود حضرت معصومه (س) و حوزه هاي علميه را مايه خير و بركت براي قم دانست و گفت: مسئولين بايد دين خود را از جهات مختلف ديني و اخلاقي به شهر مقدس قم ادا كنند.

فريدون همتي سرپرست استانداري قم نيز در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از ملاقات با علما، خدمت در قم را مهم و با ارزش دانست و اظهار كرد: در راه خدمت به قم نيازمند همكاري و همراهي آحاد مردم و مسئولان و دعاي خير مراجع معظم هستيم.

وي با اشاره به جايگاه خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي بويژه خدمت به قشر مستضعف گفت: اميدوارم با ياري خداوند متعال بتوانم در اين راه گام بردارم.

حجت الاسلام نمازي مشاور امور روحانيت وزير كشور، سيار فرماندار قم، رستمي معاون توسعه مديريت استاندار، حجت الاسلام هاشمي مشاور امور روحانيت استاندار و طباطبايي مدير كل روابط عمومي استانداري، همراهان آقاي همتي در اين ديدار بودند.


پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-34022.html )