عنوان خبر: کرسي درس اخلاق رسانه به زودي در قم برگزار مي شود
(شاخه: فرهنگ و هنر)
دوشنبه 24 فروردين 1394 - 13:07:14

سرپرست سازمان بسيج رسانه استان قم از برگزاري کرسي درس اخلاق رسانه به همت اين سازمان و با سخنراني آيت‌الله حسيني‌بوشهري خبر داد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،سرپرست سازمان بسيج رسانه استان قم در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در دنياي کنوني رسانه هاي جامعه اسلامي براي اين که از دچار شدن به آسيب ها و آفت هاي حاکم بر رسانه هاي غربي مصون بمانند، چاره اي جز تلاش به منظور تحکيم و تقويت اخلاقي، معرفتي و ديني ندارند.
وي همچنين افزود: در همين راستا و در راستاي عمل به رسالت انقلابي و ديني، سازمان بسيج رسانه استان قم با همت مركز خبر حوزه و با سخنراني آيت الله حسيني بوشهري، امام جمعه قم و مدير حوزه هاي علميه سراسر کشور، اقدام به برپايي کرسي درس اخلاق رسانه مي نمايد.
سيد محمد مهدي موسوي ضمن دعوت از کليه خبرنگاران و اهالي فرهيخته رسانه هاي استان براي حضور در اين محفل گفت: زمان دقيق برگزاري جلسه متعاقباً از طريق سيستم پيامکي و انتشار اخبار مربوطه اطلاع رساني خواهد شد.
وي در خاتمه بيان داشت: سازمان بسيج رسانه استان قم به حول و قوه الهي بنا دارد در سال 1394 برنامه هاي بهتر و بيشتري را در راستاي وحدت و همدلي ميان رسانه هاي استان با رويکرد تعميق بصيرت و معرفت ديني و انقلابي و نيز تقويت مباحث اخلاقي برگزار کند.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-32465.html )