عنوان خبر: نمایشگاه سلاح‌های خاموش در قم برگزار می‌شود
(شاخه: فرهنگ و هنر)
شنبه 15 آذر 1393 - 18:46:50

نمایشگاه سلاح‌های خاموش «دجال‌واره» به همت ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) در منطقه پردیسان قم برگزار می‌شود.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز،علی‌اکبر شفیعی، دبیر نمایشگاه سلاح‌های خاموش طی سخنانی اظهار کرد: نمایشگاه سلاح‌های خاموش «دجال‌واره» با همکاری بانک کوثر، مرکز بهداشت و درمان، شهرداری قم، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی قم، ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) و بانک مهر اقتصاد از شنبه، 15 آذرماه به مدت یک هفته از ساعت 18:30 الی 23 در پردیسان، جنب شهرداری منطقه 8 قم، برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه در 18 غرفه و با موضوعات عفاف و حجاب، آسیب‌شناسی ماهواره، تولید محصولات خانگی، غرفه بهداشت و درمان، محصولات فرهنگی، غرفه معاونت اجتماعی، تولیدات محصولات اقتصاد مقاومتی، غرفه بازی‌سرای اسلامی ایرانی، غرفه تماشاخانه اسلامی ایرانی، ایستگاه نقاشی به همراه اعطای جوایز، غرفه امر به معروف و نهی از منکر، غرفه محصولات نرم‌افزاری و غرفه طرح تعویض به ازای تحویل داوطلبانه گیرنده ماهواره و دریافت گیرنده دیجیتال است.

شفیعی در ادامه با اشاره به اینکه امروزه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از خانواده‌ها تهاجم ماهواره‌ای است، عنوان کرد: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی کانون خانواده‌ها را هدف قرار داده است که با توجه به شرایط موجود مسئولان فرهنگی باید برای اطلاع‌رسانی بیشتر تلاش کنند.

دبیر نمایشگاه سلاح‌های خاموش ادامه داد: با توجه به شرایط امروز ما در زمینه جنگ نرم که بارها مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت مقابله با آن تأکید داشته‌اند و به‌ویژه اثر ماهواره بر نوجوانان، جوانان و به طبع آن بنیان خانواده‌ها، نمایشگاهی را برای آشنایی بیشتر مردم این شهر با این تهاجمات برپا کنیم.

شفیعی در پایان یادآور شد: اگر این‌گونه اقدام‌ها در سطح کشور اجرا شود و نهادها و دستگاه‌های فرهنگی از قبیل مساجد و پایگاه بسیج و ... به‌عنوان مراکز اشاعه فرهنگ غنی دینی، با برگزاری این‌گونه طرح‌ها، به معرفی آسیب‌ها و آثار تخریبی ماهواره بپردازند، رفته رفته نفوذ این وسیله نامأنوس در فرهنگ اسلامی در بین خانواده‌ها کمتر خواهد شد.

پایان پیامفردو نیوز پایگاه خبری تحلیلی
( http://fordunews.com/newsF-30305.html )