میهمان @ دوشنبه 12 بهمن 1394 - 16:40:56


بله اصولگرایانی که دوازده سال بر اریکه نشسته بودند بیان توضیح بدن چه دستاوردی برای مردم داشتند؟البته اونطور که یادمه هشت سال با دولت محمود همکاری همه جانبه داشتند و همه جوره در خدمت ایشان و مردم در این وسط نفعی نبردند.
محسن @ دوشنبه 12 بهمن 1394 - 16:48:57


اگر منصفانه بخواهیم قضاورت کنیم دولت روحانی طی همین مدت کوتاه اولا جلو تورم فاجعه بار و ثانیه به ثانیه دولت احمدی نژاد رو گرفت و ثانیا در موضوع هسته ای در حالی که کشور می رفت که با جنگی خانمان سوز روبرو شود اما با تدبیر و توسل به عقلانیت و اعتدال توانست تمام ابر قدرت های جهان را پای میز مذاکره بیاورد و سر انجام کشور را به آرامش باز گرداند و حد اقل به برخی از وعده هایش عمل کند.
این که کسی بخواهد بگوید تحریم هیچ تاثیری در زندگی مردم نداشت سخنی نا صحیح بود و همه هم فهمیدند که تحریم چه بلایی بر سر مردم و کشور آورد و عمده این تحریم ها به دلیل موضع گیری های خصمانه و دور از تدبیر مسئولین دولت گذشته بود. تو این دنیا اگر یا باید قوی باشیم تا بتوانیم رقابت کنیم یا که با تدبیر و عقلانیت کار کشور رو به جلو ببریم و راه سومی که فقط شعارهای تو خالی باشد فقط کشور رو به باد می دهد و مردم را که صاحبان اصلی کشورند آواره می کند.
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

نگاه

گفتگو

یادداشت

گزارش

مقالات

از نگاه رسانه ها

سیستم RSS

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

انتخاب زبان