محسن @ پنجشنبه 1 بهمن 1394 - 18:50:40


به قول رییس جمهور محترم مجلس باید خانه ملت باشد نه خانه یک عده منتسب به جناح خاص اگر چه آن جناح افرادی متدین باشند. مجلس باید محل حضور همه سلیقه ها باشد.حضور حد اکثری شرکت کنندگان بستگی به حضور همه سلیقه ها دارد.
ما نباید به هر بهانه ای دواطلبانی که واقعا کار آمد هستند را از صحنه حضور در عرصه انتخابات منع کنیم.در هر حال هر سلیقه ای در کشور جمعیت فراوانی را همراه خود خواهد داشت.حق الناس اگر خوب تفسیر شود شامل همه حقوق خواهد شد. افرادی نباید وارد مجلس شوند که حضورشان در مجلس بی فایده است.به فرمایش آیت الله العضمی صالحی مازندرانی رحمت الله علیه تعهد بی تخصص موجب خسارت و تخصص بی تعهد موجب خیانت می شود ایشان می فرمود جاذبه انقلاب باید در حد اعلی و دافعه فقط به مقدار ضرورت! این خیلی مهم است.
مهمان @ شنبه 3 بهمن 1394 - 16:38:31


 رییس جمهور محترم درست گفته اند كه :
1- در بررسی صلاحیت‌ها باید مر قانون ملاک باشد، نه مر سلیقه.
2- چرا آدرس غلط به مردم می‌دهیم و فقط التزام به دو اصل را ملاک قرار می‌دهیم میزان الحراره‌های انتخاباتی باید درست کار کند.
3- قانون اساسی برای یهودیان، زرتشتیان و آشوریان و ارمنی‌های کشورمان که جمعیت قابل توجهی هم ندارند، حق برخورداری از نماینده قائل شده که این هم خیلی خوب است، اما اکنون آیا ما باید یک جناحی در کشور را که جمعیت خود و هوادارانش به چیزی حدود ۱۰ میلیون نفر می‌رسد، نادیده بگیریم؟ آیا باید قانون اساسی را این گونه تفسیر و اجرا کنیم؟
 4-مجلس شورای اسلامی نامش خانه ملت است نه خانه یک جناح؛ بگذاریم خانه ملت آینه واقعی ملت باشد و متعلق به همه مردم. البته که در این میان جناح‌ها و احزاب مختلف باید بهترین‌ها را به مردم معرفی کنند و باید بر امر انتخابات هم نظارت بشود، اما معیار در همه این مراحل باید فقط قانون باشد.
5- احراز صلاحیت واقعی، متعلق به مردم است و این ملت بزرگ است که پای صندوق رأی آن کسی را که بهتر و اصلح است، برمی‌گزیند
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

نگاه

گفتگو

یادداشت

گزارش

مقالات

از نگاه رسانه ها

سیستم RSS

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

انتخاب زبان