محمد @ پنجشنبه 1 بهمن 1394 - 02:13:13


با سلام
نصرت اله شادنوش داریم سفیر اسبق ج ا.ا در نیجریه . استاندار سابق گیلان زنجان و چهار محال بختیاری .معاون وزیر بازرگانی سابق . دبیر شورای نگهبان .عضو دفتر بازرسی مقام معظم رهبری و استاد دانشگاه و... که انشاء الله تایید می شود.

نصراله شادنوش هم در ثبت احوال کشور نداریم.
نصرالله شاه نوش فروشانی در چهار دوره قبل در قم و تهران و خمینی شهر تایید صلاحیت شد .
اگر اشتباه از فردونیوز است اصلاح فرمایید.
احمد @ دوشنبه 5 بهمن 1394 - 00:27:22


باسلام
صرف نظر از اسم که چه باشد یا نباشد چگونه است که فردی با این همه مسئولیت اجرائی صلاحیتش احراز نمی شود آیا افراد که می خواهند صلاحیت چنین مسئولین گذشته را بررسی نمایند از مقبولیت و شناخت لازم از افراد برخوردار هستند و خودشان دارای صلاحیت لازم را دارند یا خیر ؟واین گونه افراد با عدم شناخت لازم بستر و فضای اجتماعی را نسبت به شورای محترم نگهبان که جایگاه باارزشی را نزد مردم مادارد مختوش می کنند.واین یک گناه بزرگ ونابخشودنی است نزد افکار عمومی.
احمدی @ دوشنبه 5 بهمن 1394 - 00:52:14


راستی چرا بایستی چنین افراد و مسئولینی که جوانی و شادابی خود را برای خدمت به اسلام و انقلاب گذاشته اند ازجمله برادر ارزشمند وارزشی چون ..... به همین راحتی وبه دلیل عدم شناخت لازم بعضی از افراد آنهم بدلیل نداشتن اطلاعات لازم وشاید هم به جهت شرایط سن و سال مورد بی مهری قرار گیرند آیا فقهای محترم شورای نگهبان اکثر ایشان را نمی شناسند واز نزدیک با ایشان مراودت نداشته اند. بهتر است در هر حال خداوند بزرگ را ناظر برخود بدانیم.
محمدی قمی @ شنبه 10 بهمن 1394 - 10:31:20


متاسفانه کسی پاسخ پرسش های منطقی مردم را نمی دهد سرشان شلوغ است .
هر دوره هیئت اجرایی و نظارت شورای محترم نگهبان از افرادی تشکیل می شود که برای عامه مردم قم شناخته شده نیستند . آقای ل اهل کجاست و سوابق علمی و اجرایی او چیست؟
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

نگاه

گفتگو

یادداشت

گزارش

مقالات

از نگاه رسانه ها

سیستم RSS

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

انتخاب زبان