مهمان @ جمعه 25 دي 1394 - 22:53:09


این بنده خدا زیادی متوهمه!!!
محمدي @ شنبه 26 دي 1394 - 08:12:52


حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری سخنان احمدی مقدم را تکذیب کرد
در پي اظهارات اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده سابق ناجا، حجت‌الاسلام مجید انصاری از اعضای مجمع روحانیون مبارز و معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری، ادعاهای او را تکذیب کرد.
انصاری درباره ادعاهای احمدی‌مقدم درباره او و مجمع روحانیون مبارز، با ابراز گلایه از انتشار سخنان افرادی که برخلاف واقع علیه افراد اقدام به اتهام‌پراکنی می‌کنند، گفت: «متأسفانه این دومین‌بار است که در کمتر از پنج ماه، آقای اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده سابق ناجا، اقدام به بیان مطالب خلاف‌واقع کرده و در اقدامی به‌دور از اخلاق، مطالبی را به افراد و شخصیت‌های گوناگون نسبت داده است؛ ازجمله اینکه باز هم در صحبت‌های خود نسبت به مجمع روحانیون مبارز که تشکیلاتی روحانی، فرهنگی و سیاسی است و همچنین درباره این‌جانب که عضو این مجمع هستم، مطالبی را مطرح کرده است».

انصاری با اشاره به سخنان احمدی‌مقدم در گفت‌وگو با شماره مردادماه یکی از ماهنامه‌های منتسب به تیم دولت سابق و بیان این ادعاها در آن گفت‌وگو، تصریح کرد: «پس از انتشار این مطالب، مجمع روحانیون مبارز با صدور اطلاعیه‌ای که روز دوم شهریورماه امسال منتشر شد، کلیه سخنان آقای احمدی‌مقدم درباره مجمع و بنده را تکذیب کرده و پاسخ آنها را داده بود». معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری، همچنین گفت: «با کمال تأسف شاهد هستیم فردی که در کسوت خدمت‌گزاری به نظام و مخصوصا ملبس به لباس پاسداری از حقوق اساسی و امنیت مردم بوده و باید بیش از دیگران به رعایت حق و عدالت و قانون مقید باشد، با بی‌اخلاقی سیاسی و اتهام‌زنی به دیگران، زمینه‌های ناهنجاری سیاسی و اجتماعی را ایجاد و موجبات تضییع حقوق دیگران را فراهم می‌کند».

انصاری درباره انگیزه احتمالی بیان این مطالب نیز گفت: «به‌نظر می‌رسد این‌گونه اقدامات در آستانه انتخابات با انگیزه‌های سوء سیاسی و اهداف باندی و جناحی صورت می‌گیرد و البته این رفتارها نمونه بارز بداخلاقی و نادیده‌گرفتن توصیه‌های رهبری درخصوص حفظ فضای سیاسی و انتخاباتی کشور از تخریب و توهین و تفرقه است». معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در ادامه افزود: «این نکته هم جای تعجب و البته تأمل دارد که چرا برخی افراد که باید بیش از سایرین پاسدار حرمت‌ها و عامل به رهنمودهای رهبری باشند، خودشان امروز زمینه‌ساز تشویش اذهان عمومی و مسموم‌کردن فضای کشور شده‌اند».

پیش‌از‌این و در پی سخنان قبلی احمدی‌مقدم درباره مجمع روحانیون مبارز که باز هم مانند مصاحبه اخیر، مطالبی را به این مجمع و مجید انصاری نسبت داده بود، مجمع روحانیون مبارز در اطلاعیه‌ای به این ادعا پاسخ داده بود. در اطلاعیه قبلی مجمع روحانیون مبارز آمده بود: «آقای اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده سابق نیروی انتظامی، در مصاحبه‌ای تفصیلی با مجله رمز عبور مطالب متنوعی را مطرح و نسبت‌ها و اتهامات مختلفی را به اشخاص حقیقی و حقوقی زیادی وارد کرده‌اند؛ ازجمله در قسمتی از مصاحبه خود چنین ادعا کرده‌اند: «در جریان حوادث سال ٨٨ از مجمع به عنوان بلندگو برای اعلام مواضع استفاده می‌شد و اغلب بیانیه‌های‌شان را مجید انصاری می‌نوشت و خودش به اسم آنها می‌داد و عملا مجمعی هم در کار نبود و خیلی‌وقت‌ها تشکیل هم نمی‌شد و امضا هم نمی‌کردند؛ ولی امضای‌شان بیرون می‌آمد».

بدین‌وسیله ضمن تکذیب اظهارات فوق، اعلام می‌دارد خوشبختانه مجمع روحانیون مبارز به‌عنوان تشکلی روحانی و مستقل که با تأیید و تأکید حضرت امام خمینی (ره) در سال ٦٧ تأسیس گردیده و افتخار دفاع همه‌جانبه از خط اصیل امام و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را دارد، از انسجام و انضباط تشکیلاتی مطلوب برخوردار بوده و در ٢٧ سال گذشته جلسات آن به‌طور منظم تشکیل و به ایفای نقش سازنده در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور پرداخته است و کلیه تصمیمات و اقدامات این مجمع، ازجمله صدور بیانیه‌ها در مناسبت‌های مختلف مطابق اساسنامه و با طی‌کردن فرایند‌های تشکیلاتی و قانونی انجام گردیده و می‌گیرد.

مایه تأسف است شخصی که سال‌ها مسئولیت نیروی انتظامی و استقرار امنیت کشور را عهده‌دار بوده است، بدون تحقیق و بی‌محابا به تکرار سخنان بی‌اساس و غرض‌آلود مخالفین و معاندین می‌پردازند و اعتبار دیگر خاطرات و سخنان خود را نیز مخدوش می‌سازند. انتظار مجمع روحانیون از امثال ایشان رعایت اخلاق و امانت در رفتار و گفتار برای حفظ و تقویت اعتماد عمومی به نیروهای مسلح کشور است».
سبز سبز @ چهارشنبه 30 دي 1394 - 09:03:25


در تازه ترین واکنش معاون سیاسی وزارت کشور در دوران اصلاحات و همچنین دفتر رئیس دولت اصلاحات به این ادعاها پاسخ دادند.
کد خبر: 117020 | تاریخ خبر: 29/10/1394
نسخه چاپی |ارسال به دوستان
پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

«در پی انتشار گفت‌وگوی اسماعیل احمدی‌مقدم، مجید انصاری و دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، ادعاهای فرمانده سابق ناجا را تکذیب کردند. در تازه‌ترین واکنش معاون سیاسی وزارت کشور در دوران اصلاحات و همچنین دفتر رئیس دولت اصلاحات به این ادعاها پاسخ دادند.»

به گزارش جماران، روزنامه شرق در این باره نوشت: «مصطفی تاج‌زاده در جوابیه خود که از زندان اوین فرستاده، آورده است: «به گفته آقای احمدی‌مقدم «مدیریت تجمعات سال ٨٨ دست گروهی از بچه‌های مجاهدین انقلاب مانند تاج‌زاده و بهزاد نبوی بود که بیرون زندان بودند». با توجه به این که اینجانب و دوستانم روز ٢٣ خرداد (فردای انتخابات) دستگیر شدیم و من تا اسفند همان سال به مرخصی نیامدم، پس نمی‌توانستم در هیچ اجتماع اعتراضی حتی در راهپیمایی ٢٥ خرداد شرکت کنم؛ چه رسد به آن که مدیریتشان نمایم».

در ادامه نامه تاج‌زاده تصریح شده است: «علت این دروغ آشکار را نمی‌دانم ولی امیدوارم گوینده برای فرار از پاسخ‌گویی درباره عملکرد خود و نیز انحراف اذهان، آن را مطرح نکرده و بیان این مطالب صرفا از فراموش‌کاری وی ناشی شده باشد».

همچنین دفتر رئیس دولت اصلاحات هم در توضیحی درباره سخنان اخیر احمدی‌مقدم این‌گونه پاسخ داده است: «گفت‌وگویی که اخیرا از سردار اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده سابق نیروی انتظامی، منتشر شده، حاوی مطالب خلاف واقع متعددی است که از طرف شخصیت‌های مختلف به‌ تفصیل تکذیب شده است. ادعاهایی که در این گفت‌وگو مطرح شده، هم در کلیات و هم در جزئیات، نادرست و مصداق بارز تشویش اذهان عمومی است.»
معلوم شد احمدی‌نژاد از کجا خطمي گرفت @ چهارشنبه 30 دي 1394 - 09:08:43


پاسخ دفتر آیت الله هاشمی‌رفسنجانی به ادعای فرمانده سابق نیروی انتظامی: معلوم شد احمدی‌نژاد از کجا خط می‌گرفت
دفتر هاشمی‌رفسنجانی به ادعای فرمانده سابق نیروی انتظامی پاسخ داد: معلوم شد احمدی‌نژاد از کجا خط می‌گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
«واکنش‌ها به ادعاهای اخیر اسماعیل احمدی‌مقدم درباره حوادث سال ٨٨ همچنان ادامه دارد. پس از آن که مجید انصاری، از اعضای مجمع روحانیون مبارز، ادعاهای فرمانده پیشین نیروی انتظامی درباره خودش و مجمع روحانیون را کذب محض خواند، روز گذشته نوبت دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بود که با ارسال جوابیه‌ای به این روزنامه مطالب مطرح‌ شده توسط احمدی‌مقدم را به چالش بکشد.»

به گزارش «انتخاب»، در متن جوابیه دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی به روزنامه «شرق» آمده است:

«در پی درج مصاحبه سردار احمدی‌مقدم، فرمانده سابق نیروی انتظامی کشور در آن روزنامه مورّخ (94/10/22) که در آن، مطالب خلاف‌ واقعی را به آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی نسبت داده بود، دستور فرمایید جوابیه دفتر ایشان جهت تنویر افکار عمومی در آن نشریه وزین درج شود:

گویا سلسله آرزو‌های بازنشستگی سیاسی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی که سال‌هاست دست و پای

اخلاق و انصاف تندروها را بسته، پایانی ندارد. مخصوصا در فصول انتخابات که رنگ و لعاب‌های خصمانه‌ نو و جدیدی به‌ خود می‌گیرد و جریان عصبانی تخریب‌گر، بر اساس اندیشه‌های ماکیاولی که «رسیدن به هدف، هر وسیله‌ای را توجیه می‌کند»، هر کسی را که به عللی مانند ماجرای «بنیاد تعاون» و «شرکت سرمایه‌گذار قدر» ذره‌ای ظرفیت داشته باشد، به‌ خدمت می‌گیرند تا با سوءاستفاده از مسئولیت‌های ملی، تهمت‌ها، شایعات و دروغ‌های سیاسی خود را مستند جلوه دهند. متأسفانه تازه‌ترین مصداق این شیوه مذموم، سخنان سردار اسماعیل احمدی‌مقدم است که صراحتا بوی «کینه‌ورزی» می‌دهد.

پس از گذشت سال‌ها از وقایع سال ٨٨، از زبان آقای احمدی‌مقدم فاش شد که آن چه را آقای احمدی‌نژاد در شب مناظره با مهندس موسوی، از جلسات و هماهنگی‌ها و حمایت‌های واهی و خیالی آقایان هاشمی‌رفسنجانی، سیدمحمد خاتمی، مهندس موسوی و ناطق‌نوری گفته بود، بر اساس گزارش‌های فرمانده نیروی انتظامی وقت بوده است که توسط ایشان مجددا تکرار شده، تنها تفاوت آن اتهامات و این دروغ‌ها، اضافه‌شدن نام حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حاج سیدحسن‌آقا خمینی است که اگر نگوییم کارکردی تبلیغاتی برای حضور آن یادگار فرهیخته امام راحل در انتخابات اسفند‌ ماه خبرگان دارد، باید پذیرفت که در طول این شش سال به اطلاعات سردار احمدی‌مقدم اضافه شده! وگرنه اگر آقای احمدی‌نژاد آن روزها از حضور ایشان نیز در جلسات تخیلی خبر داشت، مطمئنا از فرصت مناظره استفاده می‌کرد و ایشان را نیز از تهمت‌های خود بی‌نصیب نمی‌گذاشت.

گذشته از برخی تعابیر و اصطلاحاتی که جناب آقای احمدی‌مقدم به‌خاطر نگاه‌ کردن خویش در آیینه سیاسی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بر‌ زبان آورد و معلوم شد که ادبیات گفتاری فرمانده ناجا، مخصوصا در مقطع اتفاقات ٨٨ چگونه بود، در‌خصوص ادعا و دروغ آشکار برگزاری جلسات منظم! با حضور آقایان سیدمحمد خاتمی، مهندس میرحسین موسوی، حاج سیدحسن‌آقا خمینی و علی‌اکبر ناطق‌نوری در دفتر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی باید گفت که مستند به اسناد تصویری و شنیداری فراوانی که دوستان آقای احمدی‌مقدم از مدت‌ها قبل از انتخابات ٨٨ و تا سال‌ها پس از آن از تمام رفت‌و‌آمدهای ساختمان مجمع تشخیص مصلحت نظام تهیه می‌کردند، آقایان خاتمی، موسوی و سیدحسن خمینی، یک‌بار و آن هم پس از انتخابات سال ٨٨ به دیدار آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی آمده بودند که در آن جلسه توصیه اکید رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به آنان حرکت در مسیر قانون بود و شاید آنچه از آقای ناطق‌ نوری و جلسات ایشان با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی گفته‌اند، مربوط به روزهای جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام است که از سال‌ها پیش، پس از جلسه مجمع، حضرات آیات و حجج‌الاسلام‌ والمسلمین واعظ طبسی (تولیت آستان قدس رضوی)، موحدی کرمانی (نماینده سابق ولی‌فقیه در سپاه پاسداران)، هاشمی‌شاهرودی (رئیس سابق قوه قضائیه)، درّی‌نجف‌آبادی (دادستان سابق کل کشور)، امامی‌کاشانی (رئیس مدرسه عالی شهید مطهری)، ناطق‌ نوری (رئیس دفتر بازرسی ویژه دفتر مقام معظم رهبری)، ابراهیم امینی (امام‌جمعه وقت قم و دبیر سابق مجلس خبرگان رهبری) و دکتر حسن روحانی (دبیر سابق شورای امنیت ملی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک) در جلسه‌ای دیگر، به مسائل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حوزوی می‌پردازند که هنوز هم با تغییراتی ادامه دارد.

درباره‌ آمدن آقای مهندس موسوی به صحنه‌ انتخابات نیز شاید آقای احمدی‌مقدم عمدا چشم‌هایش را به‌ روی واقعیت‌های سیاسی آن روزها بسته، چون آن گونه که ادعا می‌کند و می‌گوید از یک سال قبل واحد بررسی و رصد رسانه‌ها را در نیروی انتظامی به‌ راه انداختیم، اگر به صفحات روزنامه‌ کیهان و چند روزنامه همسوی آنان در آن روزها نگاهی انتظامی می‌کرد، متوجه می‌شد که با تعابیر «نخست‌وزیر امام»، «نخست وزیر ارزانی»، «نخست وزیر دفاع مقدس» و... چه تلاش‌هایی می‌شد که آقای مهندس موسوی به جای آقای خاتمی بیاید و کار به‌ جایی رسیده بود که حتی یک‌بار رهبر معظم انقلاب به آقای هاشمی‌رفسنجانی فرمودند که عده‌ای از شما گله دارند که آقای خاتمی را تشویق می‌کنید که بیایند، برای این که آقای مهندس موسوی نیاید؛ البته با توضیحات آقای هاشمی، رهبری معظم توجه فرمودند که اینها دروغ می‌گویند.

آقای احمدی‌مقدم در بخش دیگری از مصاحبه‌ خویش به دروغ‌های دیگری درباره آقای مهدی هاشمی و حمایت از اراذل و اوباش اشاره کرد که به‌ کرات در برخی خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های مدعی اخلاق منتشر شد و تنها سند آنان اعترافات برخی زندانیان بود که اگر چه مقام معظم رهبری به‌کرات فرمودند که اعترافات دستگیر‌شدگان درباره دیگران هیچ وجاهت قانونی‌ای ندارد، اما گویا این جماعت که در این مقطع آقای احمدی‌مقدم سخنگوی آنان شده است، به هیچ‌ یک از سخنان شرعی، فقهی، اخلاقی، اسلامی و انسانی دلسوزان واقعی نظام توجه نمی‌کنند و آنچه برایشان مهم است، انتخابات پیش‌رو است که از همین الان از بیم اقبال مردم به آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، تمام رشته‌های خود را پنبه می‌بینند و به‌ همین‌ خاطر متوسل به هر کار غیراخلاقی و حرف‌های دروغ می‌شوند.

امیدواریم سایر گزارش‌ها و اطلاعات فرمانده سابق نیروی انتظامی کشور نیز با این‌ حال‌ و‌ روز نباشد و آن چه را که آقای احمدی‌مقدم از جلسات سیاسی و مسائل دیگر گفته‌اند، صرفا با اهداف سیاسی و انتخاباتی با‌شد، وگرنه بسیار جای تأسف است که فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، مهم‌ترین تصمیمات انتظامی خویش را بر اساس گزارش‌های دروغ گرفته است. نکته دیگر در مصاحبه فرمانده سابق ناجا، میزان پایبندی ایشان به ادب گفتاری، آن‌ هم درباره شخصی است که در طول هشت سال دفاع‌ مقدس، فرمانده ایشان بود و جای تأمل است که همه این توهین‌ها، تهمت‌ها، دروغ‌ها و بی‌نزاکتی‌ها را درباره کسی می‌گوید که خودش تأکید می‌کند که «سیاست بیت رهبری حفظ آقای هاشمی است» و این نشان از «کیاست و هوش» جناب آقای احمدی‌مقدم است که «مطلبی را می‌گوید، اما پس از مدتی، مطلب دیگری می‌گوید که صحبت اولش را نقض می‌کند».

احمدی‌مقدم چه گفته بود؟

اسماعیل احمدی‌مقدم در گفت‌وگو با نشریه رمز عبور گفته بود: «وزارت اطلاعات به‌ نحوی آقای هاشمی را در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری هدایت و حتی تشجیع می‌کرد. آقای هاشمی بعد از انتخابات خیلی عصبانی بود. تصمیم گرفتم پیش ایشان بروم. قبل از دیدار، با دفتر حضرت آقا هماهنگ کردم که به آقای هاشمی چه بگویم بهتر است؟ سیاست بیت رهبری حفظ آقای هاشمی است. احمد توکلی به خود من می‌گفت از هاشمی نباید منتظری و از میرحسین نباید بنی‌صدر بسازیم. استراتژی ما این باشد که از هاشمی، منتظری درست نکنیم». فرمانده اسبق نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود مدعی شده بود: «پیش از انتخابات جلساتی در دفتر آقای هاشمی تشکیل می‌شد که بخش راهبردی در آنجا بود. این جلسات در دفتر آقای هاشمی با حضور خاتمی، هاشمی، میرحسین، ناطق و سیدحسن خمینی تشکیل می‌شد و برنامه‌ریزی‌ها در آنجا بود. در آنجا روی یک کاندیدا با هم توافق کردند. البته ابتدا موسوی در جلسات عضو نبود، زمانی که کاندیداتوری او قطعی شد به جمعشان اضافه شد. برگزاری جلسات مشخص می‌کرد که آنها در‌حال سازماندهی هستند تا با تمام ‌قوا در میدان حاضر شوند. ما با این مجموعه‌ اطلاعاتی که در‌ اختیار داشتیم، حدس می‌زدیم انتخابات پرچالشی در پیش‌روی داریم؛ اگر انتخابات را ببرند جشن پیروزی دارند و پس از انتخابات با افزایش سرعت‌عمل کارهای نکرده ‌دوم خرداد را می‌خواهند انجام دهند.»
مهمان @ چهارشنبه 30 دي 1394 - 09:36:20


تکذیب ادعای احمدی‌مقدم درباره سیدحسن

یک منبع نزدیک به بیت امام (ره)، ادعای احمدی‌مقدم درباره «حضور سیدحسن خمینی در جلسات انتخاباتی سال 88» را تکذیب کرده است.

به گزارش انتخاب، سردار احمدی‌مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی، چندی است به صورت دوره‌ای، سخنانی جنجالی مطرح می‌کند که بی‌برو و برگرد، نهضت تکذیب در برابرش راه‌اندازی شده است؛ سخنانی مملو از تهمت به چهره‌های مختلف، آن هم با نگاه خاصی که همراه با خودبزرگ‌بینی است.
او در بخشی از مصاحبه‌اش به «حضور سیدحسن خمینی در جلسات انتخاباتی سال 88 در دفتر آیت‌الله هاشمی» اشاره می‌کند؛ ادعایی که یک منبع نزدیک به بیت امام (ره)، آن را از اساس کذب و دروغ می‌داند.
این منبع نزدیک به بیت امام (ره) در گفت‌وگو با «انتخاب» می‌گوید: حاج حسن آقا اساساً در ایام انتخابات سال 88، در هیچ جلسه‌ای با با موضوع انتخابات (با حضور افراد گفته شده) شرکت نکرده است، ضمن آنکه آن ایام نیز در دفتر آیت‌الله هاشمی هم حضور پیدا نکرده که بخواهد در جلسه‌ای شرکت کرده باشد.»
وی ضمن انتقاد از افزایش روند بی‌اخلاقی‌ها در ایام انتخابات پیش رو گفت: متأسفانه شدت بی‌اخلاقی‌ها آنقدر بالا گرفته که فردی چون آقای احمدی‌مقدم به خود اجازه می‌دهد برای جلب توجه یا هر مأموریت دیگری، هر چند وقت یکبار تعداد زیادی از شخصیت‌ها را با تهمت و توهین همراه کند.

این منبع افزود: به ایشان توصیه می‌شود ضمن توجه به جایگاه خود، از به کار بردن تعابیری چنین تفرقه‌آمیز و کذب، در مورد بزرگان خودداری کنند. ضمن آنکه اگر ایشان بنایی برای دوره تازه‌ای از فعالیت‌های اجرایی دارند، لزوماً نیازی به زیر سؤال بردن همه چیز ندارند!
پاسخ احمدي‌نژاد به اظهاراتقبلي احمدي مقدم: ايشان در حد مشاوره با رئيس‌جمهور نبود @ چهارشنبه 30 دي 1394 - 09:42:17


پاسخ احمدي‌نژاد به اظهارات احمدي مقدم / ايشان در حد مشاوره با رئيس‌جمهور نبود
دفتر احمدي نژاد ضمن تكذيب اظهارات احمدي‌مقدم گفته كه او در جايگاه ارائه مشورت به احمدي‌نژاد نبوده است

به گزارش مثلث آنلاين، به دنبال اظهارات سردار احمدي‌مقدم در مصاحبه با نشريه رمز عبور كه از محتواي يكي از جلسات با احمدي‌نژاد در سال ۸۸ سخن گفته بود، دفتر رئيس دولت‌هاي نهم و دهم به آن پاسخ داد.

دفتر احمدي نژاد موارد مطرح شده را خلاف واقع دانست و در اطلاعيه‌اي نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

از آنجا که برخی از رسانه ها به نقل از آقای اسماعیل احمدی مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی، مطالب بی اساسی را در موضوع انتخابات سال ۱۳۸۸ و حوادث بعدی آن به دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق منتسب کرده اند، شایسته تاکید می داند که اینگونه مطالب، کاملا خلاف واقع و نادرست است.

ضمن تکذیب مطالب منسوبه که معلوم نیست با چه هدف و انگیزه ای اعلام شده است ، تاکید می نماید که افرادی با مسئولیت های ایشان، اساسا در جایگاه ارائه مشورت به رئیس دولتهای نهم و دهم در موضوعات سیاسی و انتخاباتی قرار نداشتند. گرچه سیاق مطالب نگارش شده نیز به روشنی حاکی از بی پایه و اساس بودن آن است.

انتظار می رود رسانه ها در انتشار مطالب و افراد در نسبت دادن مطالب به دیگران ، موازین قانونی و اصول اخلاقی را رعایت کنند.

سردار احمدي‌مقدم گفته بود كه احمدي‌نژاد پيش از انتخابات از او خواسته بود تا براي حضور محمد خاتمي در انتخابات تلاش كند. اما بعد از انتخابات خواستار دستگيري او و ديگران شده بود.

احمدی‌مقدم گفته که با آغاز اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ محمود احمدی‌نژاد در جلسه‌ای با او و حسین طائب خواهان بازداشت محمد خاتمی شده بود

او می‌گوید احمدی‌نژاد درباره اعتراضات گفته است: “خیلی خوب شد. دایره را تکان دادیم و اضافات و آشغال‌ها رو آمد. با آنها برخورد کنید و همه را جمع کنید ببرید. بروید خاتمی و بقیه را دستگیر کنید و شر همه را کم کنید و بروید.”

او اين روز را دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸ اعلام كرده و مي‌گويد كه احمدي نژاد و مشايي به سفر مسكو رفته بودند و بعد از آن در جلسه‌اي با آنها شركت مي‌كند: روزی که برگشته بودند از ساعت ۶ در دفترش جلسه بود. رفتم دیدم هیچ کس نیامده است و فقط من بودم. بعد از من، آقای حسین طائب رسید. قبل از آمدن آقای طائب، ایشان گفت: «چه خبر؟» گفتم: «خیابان‌ این جوری بود.» گفت: «خیلی خوب شد. دایره را تکان دادیم و اضافات و آشغال‌ها رو آمد. با آنها برخورد کنید و همه را جمع کنید ببرید. بروید خاتمی و بقیه را دستگیر کنید و شر همه را کم کنید و بروید.» گفتم: «مرد حسابی! چه می‌گویی؟ می‌روی مصاحبه و سخنرانی می‌کنی و می‌گویی خس و خاشاک و آت و آشغال. الان همه به خیابان‌ها ریخته‌اند و بحران است و نمی‌شود قضیه را به این سادگی جمع کرد و حالا می‌گویی بگیرید ببرید و تمام؟!»
ممندلي @ چهارشنبه 30 دي 1394 - 10:00:53


ديگه كسي نمونده تكذيب كنه ...
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

نگاه

گفتگو

یادداشت

گزارش

مقالات

از نگاه رسانه ها

سیستم RSS

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

انتخاب زبان