میهمان @ جمعه 17 مهر 1394 - 23:17:20


شما و هم فکران تان دارید به سادگی آب خوردن زحمات خالصانه و تلاش های ایثارگرانه تیم هسته ای دولت روحانی که امید بزرگی در دل اکثریت ملت ایران ایجاد کردند را با اشکال های متعددی که اصلا مهم هم نیست بر باد می دهید. حد اقل خوب است شجاع باشید و از مردم ایران نظر خواهی کنید که چه در دل دارند.
هشت سال بیهوده در دولت نهم و دهم گذشت و فرصت هایی طلایی از دست رفت و کشور حتی یک قدم هم جلو که نرفت بلکه در بسیاری از چیزها صدها سال به عقب رفت اما نشد که بنشینید جلسه و کمیسیون تشکیل دهید و حتی یک بار از جلیلی و همراهانش بپرسید شما چه دستاوردی از سال ها مذاکرات داشتید و این همه رفت و آمد های مکرر شما با کاترین اشتون و تیمش جه منافعی برای مردم و کشور داشت حالا بر جام درست کردید و مرتب آیه یاس می خوانید و دل مردم را خالی می کنید و اجازه نمی دهید کشور روی رفاه و آسایشی که حق مردم است را ببیند. این حرف را باید قبول کرد ایران آن قدر قوی نیست که بخواهد در هماوردی با دیگر کشورها رقابت کند. جنگ هم که به صلاح نیست و همان هشت سال جنگ برای همیشه تاریخ ایران کفایت می کند پس باید با هوشیاری و تدبیر هم در میدان بود و هم شاخ و شونه نکشیم که به صلاح مردم و کشور نخواهد بود.
امیر @ دوشنبه 20 مهر 1394 - 16:40:44


میهمان جان چند میگیری تا این حرفهای مفت را بنویسی ؟بیکاری و بی پولی فشار میاره دیگه
میهمان @ سه شنبه 21 مهر 1394 - 16:30:13


تو بهتره به جای آن که امیر باشی اسیر باشی اسیر هوای نفس که بی جهت داری تهمت می زنی که چند می گیرم که حرفا رو بزنم!
معلم اخلاق!!!!!
وقتی نمی تونی در برابر حرف منطقی جواب بدی همان طور که دوستانت هرگز نتونستن هم تو کمیسیون ها و هم تو مجلس جوابی جز داد و فریاد و بی ادبی و توهین نداشتن تو هم هوچی گری راه بنداز و به چیزهایی متهم کن که واقعیت نداره.
آره بیکار اونایی هستند که حرف پول می گیرند و واقعیات رو انکار می کنند و با مطالب کاملا خلافشون یک عده ساده لوح مثل شما رو می فریبند پس لازمه که گاهی حتی با یک جمله هم شده جوابشون رو داد تا خیال نکنن که دارند حرف حق رو می زنند.طشت رسوایی از بام به زمین افتاد دیگه زور نزن اسیر خان که خودت پول می گیری و چرند میگی
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

نگاه

گفتگو

یادداشت

گزارش

مقالات

از نگاه رسانه ها

سیستم RSS

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

انتخاب زبان