مهمان @ چهارشنبه 9 مهر 1393 - 18:10:03


خود گویی و خود خندی داوری جان! به همین خیال باش تا صبح دولتت بدمد.
مثلا داری از دو خطای استراتژیک دولت روحانی حرف می زنی و بعدش نظریه های آبکی میدی!یعنی خطاهای بزرگ و استراتژیک دوره هشت ساله که مملکت رو هشتصد سال به عقب برد رو نمی بینی! اگر خبر نداری بهت میگم که روز به روز پرونده اختلاس و اتهام های جدید سابقین ورق به ورق گشوده میشه و تو در خوابی!بهتر نیست اصلا نظریه ندی حد اقل اینطوری مردم نمی تونند هیچ قضاوتی به ضرر یا نفع تو بکنند و شخصیتت بهتر حفظ میشه. این حرف شاعر رو باید طلا گرفت که: تا مرد سخن نگوید، عیب و هنرش نهفته باشد.
فلانی @ جمعه 11 مهر 1393 - 20:26:48


این یارو یک .....به تمام معناست که یا خود را به ...زده یا واقعا ...است! و در هر دو صورت مشکلش جای دیگر است. برود چند روزی بین مردم بگردد و حرف ها را بشنود تا حساب کار دستش بیاید چون بهترین سیاست ورزان و پیش بینی کنندگان مردم هستند.
دمت گرم @ يكشنبه 13 مهر 1393 - 16:10:26


احسن من كه از اين تحليل كيف كردم
خداييش همينطوره واقعا
در ضمن كساني كه به اين پژوهشگر ومحقق محترم توهين مي كنند دقيقا خواستگاه فكري و باند وگروه بي ادب وبي نزاكت خود را كاملا با ادبيات آنارشيستي وديكتاتور مابانه خود رو مي كنند.
مردم عقل دارند وخودشان تشخيص مي دهند كه حق با كيست!
مهمان @ دوشنبه 14 مهر 1393 - 20:11:40


جناب"دمت گرم" شما و افراد هم باند شما کسانی هستید که حقایقی که امروزه چون روز روشن آشکار شده است را وارونه جلوه می دهید و از مسایل کاملا نا حق و نا به جا دفاع وارونه می کنید. آری به قول خود شما مردم عقل دارند و خودشان تشخیص می دهند که حق با کیست پس دمت گرم که این جمله آخر شما یک حقیقت است.حق اکنون آشکار شده و همه هم می دانند که حق با کیست.
مهمان @ سه شنبه 15 مهر 1393 - 11:06:02


جناب دمت گرم!
تو که هنوز بلد نیستی کلمه خاستگاه را درست بنویسی پس اظهار فضله(!) نکن!!
مهمان @ يكشنبه 4 آبان 1393 - 15:17:48


متاسفم که تحلیلگران بی سوادی چون ایشان که عشق به احمدی نژاد و نفرت از روحانی در تحلیل هایشان موج میزند ، وقت مردم را با تحلیل های آبکیشان میگیرند .
هماهنگ کننده !!!!!!!!!!
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

نگاه

گفتگو

یادداشت

گزارش

مقالات

از نگاه رسانه ها

سیستم RSS

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

انتخاب زبان