صادق @ يكشنبه 14 اسفند 1390 - 21:08:03


بنده یک کشتی گیر هستم. سوال من ازمسئولین این است که ما باید تا چه زمانی هزینه داشتن یک تیم لیگ برتری را در استان قم بپردازیم. وقت آن نرسیده که گوشه چشمی هم به ورزش های دیگر که اکثرا مدال قهرمانی می آورند داشته باشیم. این همه توجه به فوتبال واقعا بی انصافی است.
A R @ چهارشنبه 16 فروردين 1391 - 23:38:43


این تیم فوتبال (صبا) هیچ کمکی به ورزش قم و جوانان نکرده ونمی کند ،فقط بخاطر اینکه برای بعضی آقایان جنبه سیاسی دارد این تیم را حفظ کرده اند ،مسئولین می توانند هزینه های این تیم صرف تیمهایی مثل فوتسال بسکتبال کشتی و دیگر رشته ها که با نیروهای اکثرا بومی نتایج خوبی کثب کرده اندو توانسته اند تماشاچیهای زیادی را به مکانهای ورزشی بکشانند، و یا مکانهای ورزشی بسیار ی در قم بسازند و یا به بازسازی مکانهای ورزشی اختصاص دهند ،اگر شما به سالن رضائیان قم سری بزنید به مخروبه بودن آن سالن پی می برید ،سیاستهای اجاره دادن مکانهای ورزشی باعث شد مستا جرین فقط دنبال منافع خود بوده و هیچ هزینه ای برای مکانها نمی کنند. البته این صحبتها را اگر بشنوند و پی ببرند ما درست می گوئیم می ترسم اصل مسئله را پاک کنند هم تیم صبا را حذف کنند هم هیچ هزینه ای نکنند.
مهمان @ چهارشنبه 16 فروردين 1391 - 23:41:50


هزینه کردن برای تیم فوتبال صبا که نه بازیکن بومی دارد و نه در قم تمرین می کند و نه سودی برای جوانان قم دارد خیانت به جوانان قم است
مهمان @ دوشنبه 1 خرداد 1391 - 00:57:59


پول برای بازسازی زمین چمن حیدریان ندارند که در بهترین نقطه قم بلا استفاده مانده ولی برای تیم فوتبال صبا پول هست چرا؟!!!!!!!!!!
جودیتسوکار @ يكشنبه 22 مرداد 1391 - 19:00:26


پارسال رفتیم مسابقه کشوری نایب قهرمان شدم .
و تیم قم نیز در مجموع بعد از تهران به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد !
تا اینجا کار که همه چیز گل و بلبلیه !!!! اما پشت همه این خوشی ها سیاهی های هم پنهان شده بود که هیچ کس فکر نمکنم حتی بهش فکر کرده باشه !!!
برای مسابقه دادن تنها سه ساعت مانده به مسابقه (اونم کشوری) از قم با م.ی.ن.ی . ب.و.س. !!!!!!!!!!!!! عازم شدیم ؛ اگه خدا قبول کنه یه 3 ساعتی تو راه با این لرزش های که ماشین به ما می داد (البته به خاطر سرعت مجاز {70 کلیو متر در ساعت!!!} بود) با خدا راز و نیاز می کردیم !!!......
برگشتنی هم با همین وضعیت برگشتم به شهر عزیزمون قم همیشه سرفراز.
نکته جالب توجه این بود که مسئولین محترم ورزشی قم یک پاپاسی هزینه برای کسب این عنوان ارزش مند (نایب قهرمانی اونم با این سطح امکانات شهرمون) نکردند و تمامی هزینه ها (نفر تقریبا 50 هزار تومان) رو از جیب این ورزشکاران عزیز (که منم جزوشون بودم) پرداخت کردند .

راستی هزینه تامین مالی تیم ما که (نایب قهرمان هم شد) در عالی ترین و گرانترین حالت 2 میلیون تومن هم نمی شد !!! شاید پول ندارند!!!
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید

نگاه

گفتگو

یادداشت

گزارش

مقالات

از نگاه رسانه ها

سیستم RSS

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

انتخاب زبان